Przedsiębiorco! Przyjdź do nas i skorzystaj z dofinansowania na szkolenia i doradztwo. - POSTAW NA ROZWÓJ! - Więcej informacji w zakładce: Aktualności

• rajd_rowerowy_01.10.2017.jpeg

Rajd Rowerowy 01.10.2017

Zapraszamy do udziału w Rajdzie Rowerowym pt. "Śladami Mikołaja Wolskiego" zorganizowanym w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" objętego PROW 2014-2020.

• Z A P R O S Z E N I E

Zarząd Lokalnej Grupy Działania „Zielony Wierzchołek Śląska”

zaprasza na

SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW,

które odbędzie się w dniu 26 września 2017 r.

w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Kłobucku,

ul. Zamkowa 6

o godz. 17.45 - I termin, o godz. 18.00 - II termin

• Wsparcie rozwojowe  Mikro, Małych i Średnich Przedsiębiorstw (MŚP) w województwie śląskim”