Flaga UE Logo Leader Logo LGD Zielony Wierzhołek Śląska Logo PROW

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, poddziałania 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do Newslettera

Przedsiębiorco! Przyjdź do nas i skorzystaj z dofinansowania na szkolenia i doradztwo. - POSTAW NA ROZWÓJ! - Więcej informacji w zakładce: Aktualności

 • rajd_przystajn_11.11.2017.jpeg
  07.11.2017

  Rajd rowerowy

  W imieniu Gminy Przystajń zapraszamy na I Rowerowy Rajd Niepodległości (dawnym pograniczem zaborów), który odbędzie się w dniu 11 listopada 2017 o godz. 10.00. Więcej informacji na stronie www.gminaprzystajn.pl

 • Wsparcie rozwojowe  Mikro, Małych i Średnich Przedsiębiorstw (MŚP) w województwie śląskim”

 • Konferencja_JOWES.jpeg
  10.10.2017

  Zapraszamy na konferencję 17.10.2017

  Jurajski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej prowadzony przez Agencję Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. we współpracy z Urzędem Gminy Janów w powiecie częstochowskim organizuje konferencję pt. „Partnerska współpraca sposobem na aktywizację społeczno-gospodarczą lokalnej społeczności” w dniu 17 października 2017 roku. 

 • Przedstawiciele lokalnych grup działania z terenu województwa śląskiego, samorządów gminnych, powiatowych i Województwa Śląskiego oraz liderzy z terenów wiejskich gmin powiatu zawierciańskiego brali udział w Wyjeździe Studyjnym Na Łotwę i Estonię, organizowanym przez Lokalną Grupę Działania „Perła Jury” w Łazach.

Więcej aktualności

Gminy partnerskie