Przedsiębiorco! Przyjdź do nas i skorzystaj z dofinansowania na szkolenia i doradztwo. - POSTAW NA ROZWÓJ! - Więcej informacji w zakładce: Aktualności

• rajd_przystajn_11.11.2017.jpeg
    07.11.2017

Rajd rowerowy

W imieniu Gminy Przystajń zapraszamy na I Rowerowy Rajd Niepodległości (dawnym pograniczem zaborów), który odbędzie się w dniu 11 listopada 2017 o godz. 10.00. Więcej informacji na stronie www.gminaprzystajn.pl

• Wsparcie rozwojowe  Mikro, Małych i Średnich Przedsiębiorstw (MŚP) w województwie śląskim”

• Konferencja_JOWES.jpeg

Zapraszamy na konferencję 17.10.2017

Jurajski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej prowadzony przez Agencję Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. we współpracy z Urzędem Gminy Janów w powiecie częstochowskim organizuje konferencję pt. „Partnerska współpraca sposobem na aktywizację społeczno-gospodarczą lokalnej społeczności” w dniu 17 października 2017 roku.

• Przedstawiciele lokalnych grup działania z terenu województwa śląskiego, samorządów gminnych, powiatowych i Województwa Śląskiego oraz liderzy z terenów wiejskich gmin powiatu zawierciańskiego brali udział w Wyjeździe Studyjnym Na Łotwę i Estonię, organizowanym przez Lokalną Grupę Działania „Perła Jury” w Łazach.

• rajd_rowerowy_01.10.2017.jpeg

Rajd Rowerowy 01.10.2017

Zapraszamy do udziału w Rajdzie Rowerowym pt. "Śladami Mikołaja Wolskiego" zorganizowanym w ramach poddziałania 19.4 "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" objętego PROW 2014-2020.

• Z A P R O S Z E N I E

Zarząd Lokalnej Grupy Działania „Zielony Wierzchołek Śląska”

zaprasza na

SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW,

które odbędzie się w dniu 26 września 2017 r.

w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 w Kłobucku,

ul. Zamkowa 6